Siemens ocağınız, çamaşır makineniz, buzdolabınız ya da bulaşık makinenizin bakıma ihtiyacı varsa, müşteri hizmetlerimizden hızlı ve güvenilir yardım alabilirsiniz.

Servis asistanı hizmetimizle Siemens ürünleriniz hakkında sorularınıza online yardım alabilir ya da 444 6 422 arayarak müşteri hizmetleri yetkililerimizle görüşebilirsiniz.

Siemens ürünlerinizin kullanımı ile ilgili, öncelikli olarak aşağıdaki konuları bilmeniz önemlidir:

  • Satın almış olduğunuz ürünü kullanmaya başlamadan önce mutlaka kullanma kılavuzunu okuyun ve kullanma talimatlarına uyun.
  • Satın aldığınız ürünün montaj, onarım işlemlerini mutlaka servislerimize yaptırın.
  • Montaj hizmeti verilen ürünler; çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, klima, şofben, elektrikli termosifon, ahşap modül ve ankastre ürünlerdir.
  • Özellikle klima, şofben ve ankastre ürünlerinizin montaj yeri ve tesisatı, kullanma ve /veya montaj kılavuzunda belirtilen teknik şartlara mutlaka uygun olmalıdır.

Ocaklarınızın bakımı için…

596x335_Reparatur_HerdLezzetli yemekler ve harika sofralar için fikirleriniz mi var? Siemens’in de bu fikirleri gerçeğe dönüştürmeniz için yenilikçi ocak teknolojisi var. Peki, ocağınızla ilgili bir sorunuz mu var? Siemens müşteri hizmetleri tüm soru ve sorunlarınızda veya ocağınız için aksesuar ve yedek parça aradığınızda size hızla uzman yardımı sağlar.

 

Bursa Siemens Servisi – Faydalı Bilgiler