Sandık tipi derin dondurucular

436x245_E4608_GT26MA30Siemens sandık tipi derin dondurucular kapağını açtığınız andan itibaren sizi etkiler. Denge ağırlığı kapağı kaldırmayı kolay hale getirir, böylece yiyecekleri kolayca yerleştirebilir ve çıkarabilirsiniz. İçerisinde bol bol alan olduğundan aradığınız şeyi bulmanız kolaydır. Modele bağlı olarak, 300 litrenin üzerinde alana sahip olursunuz ve çıkarılabilir ayırıcılar ve sepetler yiyeceklerinizi istediğiniz gibi düzenlemenize olanak sağlar. Bu ürünler göz alıcı yumuşak çizgilere sahip tasarımları ve şık alüminyum tutamaklarıyla kapak kapalıyken bile iyi bir görünüme sahiptir.

 

 

 


Dikey derin dondurucular

596x335_derin_dondurucuSiemens dikey derin dondurucular mutfağınızla kusursuz bir uyum sağlarken sahip olduğu teknolojiler ile maksimum performans sağlar. Ankastre veya solo modeller arasından seçim yapabilir, ihtiyacınıza göre sağdan veya soldan açılan kapı tercihi yapabilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 


Yükseklik

596x335_E5124_Hoehenvergleich-BI-FreezerSiemens, farklı ihtiyaçlarınıza ve mevcut alanınıza uyacak farklı boyutlara sahip ürünler sunar. Böylece ihtiyacınız ve mevcut alanınız için doğru olanı seçebilirsiniz. Tek kişilik bir ev veya küçük bir mutfak için bir tezgâh altı derin dondurucu iyi bir seçim olabilir. Tek kişilik evlerde ve küçük mutfaklarda Siemens 90 cm’den daha kısa ve az yer kaplayan tezgâh altı modellerini önermektedir. Daha büyük evler ve mutfaklar için Siemens iki metre yüksekliğe kadar modellere sahiptir.

 

 


Tüketim

276x155_SIEID991_SIE0812_F10_varioPerfect_Speed_HG_39L-lpr-1Siemens buzdolapları ve derin dondurucular yiyeceklerinizi bozulmadan taze tutmak için gece gündüz çalışırlar ve bunu yaparken enerji tasarrufu konusunda da çok hassastırlar. Düşük tüketimli kompresörler ve yüksek verimli yalıtım gibi teknolojik yenilikler sayesinde, Siemens buzdolabı ve derin dondurucular soğutma ve dondurma işlemleri için çok çok düşük güç kullanırlar. Ek olarak, Siemens buzdolabı ve derin dondurucularımızın birçoğu ayrı soğutma devrelerine sahiptir. Bu da onların her bir bölümde uygun sıcaklıkları çok fazla enerji harcamadan korumasına olanak sağlar.

 


Özellikler

436x245_C9113_CI24RP01_Innenlicht_Cover_S_19-1_2Siemens derin dondurucular farklı özellikleri ile işlevsel bir kullanım sunarlar. Farklı özelliklere sahip birçok model arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin:

  • Buz çözdürmekle uğraştırmayan noFrost teknolojisi.
  • Yiyecekleri hızlı bir şekilde dondurmak için superFreezing otomatik dondurma fonksiyonu.
  • İç alanın değişken kullanımı için Siemens varioZone. Çıkarılabilir ayırıcı parçalar ve çekmeceler.
  • Dışarıdan şık bir görünüm için şeffaf derin dondurma çekmeceleri.

596x335_C9113_CI24RP01_Innenlicht_Cover_S_19-1_3

  • Ekstra büyük ve ekstra hacimli yiyecekler için yüksek kapasiteli çekmece: bigBox.
  • Parlak ve eşit miktarda dağılan LED iç aydınlatma.
  • Kolay ve tam kontrol için gerçek sıcaklık bilgisi içeren gösterge.
  • Dilediğiniz anda küp ya da parçalanmış buz sağlayan iceDispenser.
Bursa Siemens Servisi – Derin Dondurucu İpuçları ve Bilgiler