436x245_13_WM16Y840_persp01_leer_zu-1 (1)

  • Önden yüklenir ve çalıştırılır (tamburlu)
  • Bağımsız olarak konumlandırılır (tezgâh tablası ile)
  • Bazı modeller tezgâh altına monte edilebilir (çıkarılabilir tezgâh tablası ile)
  • Standart ebatlar: 85 cm yükseklik, 60 cm genişlik, 60 cm derinlik

 

 

 

 


Verimlilik

276x155_SIEID991_SIE0812_F10_varioPerfect_Speed_HG_39L-lpr-1Siemens çamaşır makineleri söz konusu çamaşır yıkamada verimlilik olduğunda kesinlikle harikadır. Yenilikçi fonksiyonlar ve programlar sayesinde, sadece optimum sonuçlar almakla kalmaz, bunu şaşırtıcı derecede ekonomik bir şekilde yaparsınız. Siemens su ve enerji tüketimini azaltmak için sürekli olarak yeni fikirler üretir.

Bazı yenilikçi program ve fonksiyonlara kısa bir bakış:


i-Dos

70x70_SIE11_CS3_39L_iDos_Picto_internationalDünyanın ilk otomatik kir algılayan dozaj sistemi. i-Dos akıllı sensörler aracılığıyla ihtiyaç duyulan deterjan miktarını tamamen otomatik olarak belirler.


waterPerfect Plus

WATERPERFECTPLUS_A02_tr-TRAkıllı su yönetim sistemi, çamaşırlarınızın ağırlığı ile birlikte kumaş türünü algılar ve sensörler yoluyla gerekli su miktarını belirler. Böylelikle maksimum su verimliliği sağlar.


 

Programlar

276x155_iQ800_iDos_from_above_panel_jeansSiemens çamaşır makineleri sunduğu yenilikçi özellik ve teknolojilerle kullanıcılara konfor sağlar. Siemens’in sunduğu yıkama program ve seçenekleri arasında seçim yapmakta zorlanacaksınız.

 

 

 

 

 

 


Sadece 15 dakikada yıkar, sıkar, durular: super15.

SUPER15Super15 programı çamaşırlarınızı sadece 15 dakika içinde yıkar, sıkar ve durular. Hafif kirli (örneğin sadece antrenmanda kullanılmış) giysilerinin temiz olmasını isteyenler için idealdir.


Elde yıkamadan daha da nazik: Yünlüler/Elde yıkama programı

WOOLHANDWASHPROGRAM_A02_tr-TRNarin yün veya kaşmir giysilerinizi tereddüt etmeden çamaşır makinenizde yıkayın. Siemens yünlüler/elde yıkama programı narin çamaşırlarınızı nazikçe yıkar, güzelce ve çok yumuşak bir şekilde durular.


Özel kıyafetlere özel bakım: Outdoor programı

OUTDOORIMPREGNATIONOutdoor programı, yüksek kaliteli işlevsel tekstil ürünlerini güvenilir bir şekilde temizler ve korur. Outdoor ve spor giysilere, otomatik emdirmeye varıncaya kadar, tam olarak ihtiyacı olan özen gösterilir.


Gömlek ütülemeye saatler harcamayın: Gömlekler/iş programı

SHIRTSBLOUSES_A02Bu program sık değiştirildiği için nadiren çok kirlenen ofis kıyafetleri için idealdir. Yıkama süresi kısadır ve sıkma devri sadece 400 dev/dak’dır. Ütü istemez gömlekler ıslak asıldıklarında kendi ağırlıklarıyla düzleşirler, böylece ütülemeye hemen hemen hiç ihtiyaç duymazlar.


EasyCare Plus

EasyCare Plus programı koyu renk yünlü veya koyu renkli bakımı kolay kumaşları yıkamak için idealdir. Bu programla yıkamadan önce çamaşırları daima tersyüz edin.

Seçenekler

Easy Iron ile çok daha kolay ütüleyin…

WRINKLEPROTECTSYSTEM_A02-1Easy Iron seçeneği ile tek tuşla, çamaşırlarınızı daha az kırışması için nazikçe yıkayabilirsiniz. Bu da özellikle gömlek ve bluzları ütülemeyi kolaylaştırır.


Hızlı ve etkili: varioPerfect

VARIOPERFECT_A02_tr-TRBu özellikle her yıkamada sizin için en önemli şeyin ne olduğunu ayrı ayrı belirleyebilirsiniz. Dilerseniz speedPerfect seçeneği ile zamandan, dilerseniz ecoPerfect ile enerjiden tasarruf edersiniz.


Ekstra hassas, ekstra temiz: Water Plus

WATERPERFECTPLUS_A02_tr-TR (1)Water Plus özelliği yıkama süresince su seviyesini arttırır. İlave bir durulama ile çamaşırlarda yıkama sonrası deterjan artığı kalmamasını sağlar. Çamaşırlarınız sadece hassas yıkanmaz, aynı zamanda hijyenik olarak temizlenir. Bu program özellikle alerjisi olanlar için idealdir.


Lekelerin hiç şansı yok: Leke çıkarma programı

AUTOSTAINREMOVALSYSTEMYenilikçi sistem ile en inatçı 16 farklı leke türü, ilave özel deterjan olmadan otomatik olarak tamamıyla giderilir. Siemens teknolojisi, çeşitli leke çıkarma programlarında tambur hareketlerini kontrol eder ve en güçlü lekeleri bile zorlanmadan temizler.

 


Güvenlik

aquaStop® ile kötü sürprizlere son!

AQUASTOP_A02aquaStop®, çift giriş hortumu ve bir güvenlik valfinden oluşur. Bu sistem, giriş hortumunda veya üründe herhangi bir yerde bir sızıntı varsa, güvenlik valfini kapatarak su akışını kesmeyi sağlar. Bu güvenlik sistemi her türlü su hasarını engeller.

Bursa Siemens Servisi – Çamaşır Makinesi İpuçları ve Bilgiler