Solo Buzdolapları

436x245_D8290_KG36WVL30-KESolo ürünleri mutfağınızda dilediğiniz yere kolayca konumlandırabilirsiniz; basitçe kurun, fişini takın ve çalıştırın. Siemens buzdolabı ve derin dondurucular tasarım açısından da benzersizdirler…

 

 

 

 

 


Ankastre ürünler

436x245_D4308_Einstieg_offenSiemens ankastre buzdolabı ve derin dondurucular tüm ihtiyaçları karşılayacak ürün çeşitliliğine sahiptir. Mutfağınıza ve mutfak dolaplarınıza uyar. Siemens ankastre ürünler mutfağınıza şıklık ve işlevsellik katar.

 

 

 

 

 


Net hacim

276x155_E1536_KS36FPi30-Vitafresh---Detail--Cold-TrayKapasite veya net hacim (iç kısımdaki alanın hacmi) doğru buzdolabı veya derin dondurucuyu seçmede en önemli kriterdir. Yiyecekleri nasıl sakladığınıza bağlı olarak daha fazla veya daha az kapasiteye ihtiyaç duyarsınız. Eğer çok fazla stok yapmıyorsanız, kişi başı 50 ila 80 litre arası hacme sahip bir ürün yeterlidir, fakat toptan alışveriş yapıyorsanız bundan daha fazlasına ihtiyaç duyarsınız.

 

 

 

 


Yükseklik

596x335_E5123_Hoehenvergleich-BI-CoolerSiemens, farklı ihtiyaçlarınıza ve mevcut alanınıza uyacak farklı boyutlara sahip ürünler sunar. Böylece ihtiyacınız ve mevcut alanınız için doğru olanı seçebilirsiniz. Tek kişilik bir ev veya küçük bir mutfak için bir tezgâh altı buzdolabı iyi bir seçim olabilir. Bu cihazların birçoğu küçük bir dondurucu bölmeye de sahiptir.

 

 

 

 


Tüketim

276x155_D4317_PowerSiemens buzdolapları ve derin dondurucular yiyeceklerinizi bozulmadan taze tutmak için gece gündüz çalışırlar ve bunu yaparken enerji tasarrufu konusunda da çok hassastırlar. Düşük tüketimli kompresörler ve yüksek verimli yalıtım gibi teknolojik yenilikler sayesinde, Siemens buzdolabı ve derin dondurucular soğutma ve dondurma işlemleri için çok çok düşük güç kullanırlar. Ek olarak, Siemens buzdolabı ve derin dondurucularımızın birçoğu ayrı soğutma devrelerine sahiptir. Bu da onların her bir bölümde uygun sıcaklıkları çok fazla enerji harcamadan korumasına olanak sağlar.

 


Özellikler

276x155_C2130_KG36EAW40_Auszuege_KK_stone (1)Siemens buzdolabı ve derin dondurucular çok daha rahat bir kullanım sağlamak için tasarlanmışlardır. Farklı özelliklere sahip birçok model ve teknoloji arasından size uygun olanı seçebilirsiniz. Örneğin:

  • Yiyecekleri üç kata kadar daha uzun süre taze tutmak için 0°C bölmeli vitaFresh çekmeceler.
  • Et ve balığı iki kata kadar daha uzun süre taze tutmak için coolBox bölmesi.
  • İdeal saklama için hydro Fresh Box nem kontrollü çekmeceler – yiyecekleri iki kata kadar daha uzun süre taze tutar.
  • noFrost teknolojisi – bir daha buz çözmekle uğraşmayın.
  • Arka taraftaki yiyeceklere de kolay erişebilmeniz için hareketli raflar.
  • Taze yiyecekleri hızlı bir şekilde soğutmak için Otomatik superCooling
  • İçerisinde olanları daha rahat görmeniz için şeffaf derin dondurma çekmeceleri.
  • Ekstra büyük ve ekstra hacimli yiyecekler için yüksek kapasiteli çekmece: bigBox.
  • Parlak ve eşit miktarda dağılan LED iç aydınlatma.
  • Kolay ve tam kontrol için gerçek sıcaklık bilgisi içeren gösterge.

Bursa Siemens Servisi – Buzdolabı İpuçları ve Bilgiler