Tipler

Buharlı pişiriciler – buharla hafif pişirme

436x245_SIE1204_HB24D552_Dampfgarer_nachher_lio_angesetzt_39LSiemens buharlı pişiricileriyle çok lezzetli ve besin değeri yüksek yemekler pişirebilirsiniz. Yiyecekleri pişirmek için yalnızca sıcak buhar kullanılır, böylece sebzeler diri kalır ve patates lapalaşmaz. Katı veya sıvı yağ olmaksızın pişirerek, yiyeceklerin gerçek tadını, rengini, vitaminlerini ve minerallerini muhafaza edersiniz. Ve doğal olarak rahatsız edici tat ve koku aktarımı yoktur, yani buharlı fırınınızda tek seferde birden fazla yemek yapabilirsiniz.

 

 

Buharlı fırınlar : buhar ve sıcak hava tek bir üründe

436x245_SIE1204_HB36D575_Dampfbackofen_nachher_39LBuharla pişirin veya sıcak havayla fırınlayın ve kızartın, ya da ikisini bir arada yapın – Siemens buharlı fırınlar her yiyecek için doğru yöntemi verecektir. Buhar ve sıcak havanın yenilikçi kombinasyonu, onları sadece et, balık ve sebzelerden daha fazlası için doğru tercih yapar. Ekmek, pasta ve kızartmalık etler de olması gerektiği gibi çıkacaktır, dışı gevrek ve içi sulu.

 


Ebatlar ve kurulum

436x245_CON_0000012704_C5547_Literatur_Hocheinbau_bgr-stone-1Siemens çeşitlilik sunar.

Siemens buharlı pişiriciler ve buharlı fırınlar çeşitli ebatlarda bulunur ve her ikisi de üst veya alt dolap olarak çeşitli şekillerde kurulabilir. Buharlı pişiricileri ve buharlı fırınları şık bir görünüm için aynı zamanda diğer Siemens ürünleriyle de birleştirebilirsiniz. Örneğin iki ebattaki geniş ısıtma çekmeceleri bir buharlı pişirici veya buharlı fırına ideal eklerdir. Bunlar yiyecekleri aynı oranda sıcak tutarlar.


Temizleme

436x245_SIE0811_A8454_HB36D572_Detail_Wassertank_39LArtık yorucu ovalama işlemleri yok.

Siemens buharlı pişiriciler ve buharlı fırınlar kolay ve kapsamlı pratik temizleme yardımına sahiptir. Pişirme bölmesindeki kiri çözmek için buhar kullanırlar. Temizleme yardımını bir tuşa basarak kolayca başlatabilirsiniz. 30 dakika kadar sonra kir süngerle kolayca silinir.

Tüm Siemens buharlı pişiriciler ve buharlı fırınlar aynı zamanda bir tortu giderici programını içerir. Ürünler tortu gidericiye ihtiyaç duyduğunda göstergede bir hatırlatıcı görünür.


Programlar ve fonksiyonlar

Siemens buharlı pişiricilerin ve buharlı fırınların yenilikçi programları ve fonksiyonları, sadece birkaç örneğin gösterdiği üzere gündelik işinizi daha kolay hale getirir.

cookControl

Otomatik kızartma özelliği, modele bağlı olarak et, balık ve sebzelerin hazırlanışında 70 kadar profesyonel zaman kazandıran program sunar.


Tepsiler için çelik raf sistemleri

436x245_B5153_HE23AU530_3fachVollauszug3 seviyeli teleskopik raf yüzeyi rayları

Rafları ve tepsileri üç farklı seviyede kolayca açıp kapatın. Artık eti yağlamak istediğinizde sıcak fırına elinizle dokunmanıza gerek yok!

3 seviyeli teleskopik ray plus

Entegre durdurma fonksiyonuna sahip teleskopik raylar otomatik olarak her iki tarafa da tutunur ve böylece siz yiyecekleri ve rafları hareket ettirdiğinizde tehlike yaşamazsınız.


Kalite

Aksesuarlar

Siemens, pişirme ve fırınlamayı kolay ve keyifli hale getirmek için kapsamlı bir pratik aksesuarlar yelpazesi sunar. Siemens, buharlı pişiriciler ve buharlı fırınlar için geniş çeşitlilikte raflar ve kalıplar sunar. Bu kaliteli aksesuarlar Siemens ürünlerinin fonksiyonları için özellikle tasarlanır.

Bursa Siemens Servisi – Buharlı Fırın İpuçları ve Bilgiler