Yoğunlaştırıcı temizleme son: Otomatik kendi kendini temizleme sistemi

596x335_hohlkehle_wama_multi_ret_neuYenilikçi sensör kontrollü otomatik kendi kendini temizleme sistemi sayesinde, kullanıcılara zaman kaybettiren yoğunlaştırıcı temizliği son buluyor. Her bir çamaşır kurutmada yoğunlaştırıcı, çamaşır tarafından üretilen yoğunlaştırma suyu ile otomatik olarak, birkaç sefer temizlenir. Bu fonksiyon, kurutma makinenizin kullanım ömrü boyunca, tüylenmeyen ve böylelikle sürekli düşük enerji tüketimine sahip bir yoğunlaştırıcı kullanmanızı sağlar.

 


596x335_Sie1107_C7367_WT48Y780_Styling_offen_stone_BlackWhiteYenileme programı ile kırışıksız ve canlı çamaşırlar

Özellikle takım elbise, ceket ve kumaş pantolon gibi iş kıyafetlerini yıkamak gerçekten zordur. Bu kıyafetler çoğu zaman yıkanamazlar ama yine de daima temiz kokmalıdırlar. Siemens bunun için en uygun çözüme sahiptir: Isı pompalı kurutma makineleri için yenilikçi yenileme programı. Yapmanız gereken çok basit: Kıyafetinizi kurutma makinesine koyun, uygun yenileme programını seçin ve hoş olmayan kokular buhar yoluyla etkin bir şekilde giderilsin. Bu kadar kolay.

Buhar fonksiyonu, kurutma işleminde kullanıldığında çamaşırların daha az kırışmasını sağlar.


Hiç olmadığı kadar güçlü ve etkili: Siemens ısı pompalı kurutma makineleri

596x335_MCSA00596567_A2_WT48Y731İdeal bir kurutma işlemi için iki şey gereklidir: Suyu kumaşlardan arıtmak için ısı, havadaki suyu yoğunlaştırmak için soğuk hava. Isı pompası hem soğuğu hem de sıcağı özel bir soğutucu kullanan yenilikçi bir sistem yoluyla üretir. Tüm süreç en yüksek performansı ve en iyi sonuçları garantileyen özel bir sıcaklık sensörü tarafından denetlenir. Çamaşırları kurutmak için kullanılan enerji, sistemden ayrılmaz ve devamlı olarak tekrar kullanıma girer, bu da makinenin daha fazla enerji tasarrufu yapmasını sağlar.

 


Etkileyici teknoloji, tam konfor: Siemens kurutma makineleri

596x335_37_Handtuecher_04CSiemens kurutma makineleri çamaşırları asma zorunluluğunu ortadan kaldırarak tamamen kurumuş giysiler ve yumuşak havlular sunar. Siemens, farklı kurutma makinelerinden oluşan kapsamlı ürün yelpazesiyle size bu lüksü sağlar. Bu yenilikçi kurutma makineleri, eşsiz teknik özellikleriyle, en uygun ve verimli çamaşır kurutmayı sağlar. Size de keyfini süreceğiniz bolca boş zaman bırakır. Siemens sunduğu eşsiz programlarla size en yüksek teknolojiyi deneyimleme imkânı sunar. Bu teknolojilerden biri, tüm Siemens kurutma makinelerinde bulunan sensör kontrollü autoDry teknolojisidir. Bu etkileyici teknoloji çamaşırlarınızı çekmeye karşı korur. Sensörler devamlı olarak çamaşırın nemini ve tamburdaki sıcaklığı ölçümler. Çamaşırlar, istediğiniz bir kuruluk derecesine ulaştığında, kurutma makinesi – siz başka bir çalışma süresi belirlemiş olsanız dahi – durur. Bu da zaman ve enerjiden tasarruf etmenizi, çekme olmaksızın kusursuz sonuçlara ulaşmanızı sağlar. Böylelikle ince tekstil ürünleri bile onları ilk giydiğinizdeki kadar rahat ve yumuşak kalır. Siemens’in bir başka etkileyici programı, ilk 40 dakika kurutma programı, super40’tır. Bu program çamaşırlarınızı sadece 40 dakikada, optimize edilmiş sıcaklıklar ve uygun soğutma aşaması sayesinde, kusursuz ve hassas bir şekilde kurutur. Size de bu nefes kesici teknolojilerin keyfini sürmek kalır.

 

Bursa Siemens Kurutma Makinesi Servisi