Kesintisiz rahatlığı deneyimleyin…

276x155_D5572_GS58NAW30_VarioZone_Bowle_cmykDonmuş ürünlere tamam, buza hayır! Siemens noFrost teknolojisi iç duvarlarda buz ve yiyecekleriniz üzerinde buzlanma oluşumunu önler. Siemens ürünlerinde bulunan hava yönlendirme sistemi nemliliği ideal aralıkta tutarak, aşırı nemi dışarı atar. Bu sayede buz ve buzlanma asla oluşmaz. Siemens noFrost teknolojisi ile buz çözmeyi unutun…

 

 

 

 

 


Buraya her şey sığar: Siemens bigBox

276x155_D4309_Freezer_AHacimli yiyecekleri veya kaplarınızı yerleştirdiğinizde olduğu gibi bazen derin dondurucunuzda daha fazla alana ihtiyaç duyarsınız. Bir kuzu budunu, pizza paketlerinden bir yığını veya uzun bir konserve kutusunu artık dert etmeyin; bigBox’a sığacaktır. bigBox alışılmadık şekilde yüksektir. Bu sayede ürünleri üst üste istifleyebileceğiniz bolca alan sunar. Eğer bu alanlar size yeterli gelmezse birçok Siemens derin dondurucuda raflar ve bölmeler çıkabilir durumdadır. Raflar ve bölmeleri çıkartarak daha da fazla alan yaratabilirsiniz.

 

 

 

 


varioZone ile sınırsız esneklik

436x245_D5460_GS58NAW30_VarioZone_cmykvarioZone derin dondurucu alanını esnek bir şekilde kullanmanıza olanak verir. Çıkarılabilen emniyetli cam raflar sayesinde ekstra kullanım alanı elde edersiniz. Bu yolla birçok küçük veya birkaç tane büyük parçayı ihtiyaçlarınıza uygun şekilde yerleştirebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 


Maksimum enerji tasarrufu, maksimum verimlilik

276x155_SIEID991_SIE0812_F10_varioPerfect_Speed_HG_39L-lpr-1Siemens buzdolapları ve derin dondurucular yiyeceklerinizi bozulmadan taze tutmak için gece gündüz çalışırlar ve bunu yaparken enerji tasarrufu konusunda da çok hassastırlar. Düşük tüketimli kompresörler ve yüksek verimli yalıtım gibi teknolojik yenilikler sayesinde, Siemens buzdolabı ve derin dondurucular soğutma ve dondurma işlemleri için çok çok düşük güç kullanırlar.

 

 

 

 

 


Her zaman doğru seçim

276x155_D2741_NSP_Wand_Winkel_mit_Styling_cmykKendinizin ve yiyeceklerinizin kıymetini bilin. Siemens derin dondurucular size sundukları konforun yanında yiyeceklerinizin olması gerektiği gibi saklanmasını da garanti eder. Son teknolojiye sahip Siemens ürünleri hayatın tadını çıkarmanız için size daha fazla zaman bırakır. Buz çözme gibi hoş olmayan işler de noFrost modeller ile tarihe karışır.

Kalabalık bir aile sahibi ya da yalnız yaşayan biri olun, büyük veya küçük parçalar donduracak olun, Siemens sizin için ideal derin dondurucu modelini sunacaktır. Derin dondurucunun içerisindeki tüm ürünleri görmeniz ve tüm ürünlere ulaşabilmeniz için çıkarılabilir raflar, cam çekmeceler, ayırıcılar veya sepetler ile iç kısmı esnek bir şekilde yapılandırabileceğiniz birçok yol sunar. Siemens derin dondurucular tasarım anlamında da oldukça başarılı modellere sahiptir.

Bursa Siemens Derin Dondurucu Servisi