436x245_13_WM16Y840_persp01_leer_zu-1Siemens solo çamaşır makineleri size birçok seçenek sunar. Farklı tasarımlara, özelliklere ve programlara sahip ürünler arasından seçiminizi yaparsınız. Solo çamaşır makinelerini bağımsız olarak konumlandırabilirsiniz, kurulumları da son derece kolaydır. Tasarımları sayesinde kurulum için bir girinti veya dolaba ihtiyaç duymazlar. Birçok Siemens çamaşır makinesini ankastre mutfağınızın tezgâhlarının altına problemsiz bir şekilde yerleştirebilirsiniz.

Solo çamaşır makinenizi ürünün ön kısmından doldurabilir ve çalıştırabilirsiniz. Siemens önden yüklemeli çamaşır makineleri, büyük miktarlarda çamaşır alır ve yüksek sıkma devirlerine ulaşabilir. Son teknolojiye sahip motorları, yenilikçi teknolojileri ve fonksiyonları sayesinde, özellikle enerji tasarruflu ve dayanıklıdırlar.

Siemens solo çamaşır makineleri 85 cm uzunlukta ve 60 cm genişliktedir. Derinlik, modele bağlı olarak 58 ila 60 cm arasındadır.


Daha kolay, daha hassas ölçümleme: i-Dos

596x335_06_WM16Y840_i-DosGeleceği evinize getirmeye ve dünyanın çamaşır makineleri için yapılmış ilk hassas dozaj sistemi i-Dos ile tanışmaya ne dersiniz? İ-Dos, çamaşır yıkarken sıkça sorulan “Çamaşırların ne kadar deterjana ihtiyaçları var?” sorusunu ortadan kaldırır.

i-Dos, her yıkama için doğru deterjan miktarını otomatik olarak belirler ve onu çok çok hassas bir şekilde dağıtır. i-Dos bunu yapmak için çamaşırlarınızı sensörler yoluyla yakından inceler. Kumaş tipi, yükleme büyüklüğü ve özellikle kirlenme seviyesi gibi çeşitli faktörlere bağlı olarak gereken deterjan miktarını hesaplar. Siemens iSensoric destekli i-Dos yüksek verimli çamaşır makineleri ile her zaman optimum sonuçlar almanız garantidir.


varioPerfect

596x335_EN_NEU_Diagramm_speedPerfect_vs_ecoPerfect_LinieYenilikçi teknolojilere sahip Siemens çamaşır makineleri, tüm olasılıklar düşünülerek, tüm ihtiyaçlarınıza cevap vermek adına üretilir. “Hızlı mı yoksa özellikle enerji tasarruflu bir yıkama mı istiyorum?” sorusunun cevabı da Siemens ürünlerinde vardır. Çamaşır makinenizin varioPerfect fonksiyonu ile her çamaşır yıkamanızda bu seçenekler arasında kolayca seçim yapabilirsiniz.

Zamandan kazanmak ve çamaşırlarınızın çabucak, kusursuz bir şekilde temizlenmesini istediğinizde, speedPerfect seçeneğini seçin. SpeedPerfect ile çamaşır makineniz seçilmiş olan programa bağlı olarak %65’e kadar daha hızlı* yıkar. Diğer yandan, ecoPerfect seçeneği ile çamaşır makinenizin enerji tüketimini %50’ye kadar azaltabilirsiniz**. Yünlü/elde yıkama ve super15 hariç, çamaşır makinenizin tüm standart ve özel programlarında, iki seçenekten birini etkinleştirebilirsiniz.

* Pamuklu 60°C: ecoPerfect, speedPerfect seçeneği karşılaştırması.

** Pamuklu 60°C: speedPerfect, ecoPerfect seçeneği karşılaştırması.


Özel kıyafetlere özel bakım: Outdoor programı

276x155_MCIM00643565_D9854_WM14Y741_Seite_8Açık havada düzenli spor yapanlar, su geçirmez veya özel spor kıyafetleri gibi işlevsel giysileri sıklıkla kullanan kişiler, bu tekstil ürünleri için özel bakımın ne kadar önemli olduğunu bilirler.

Siemens çamaşır makinelerinin sensör kontrollü outdoor programı, yüksek kaliteli işlevsel tekstil ürünlerini güvenilir bir şekilde temizler ve korur. Dilerseniz yıkama esnasında OutdoorPlus katkı maddesi de ekleyebilirsiniz. Bu yıkanabilir katkı maddesi, optimize edilmiş sıcaklık ve özel tambur hareketleri yoluyla, tekstil ürünlerinizin su çekmez fonksiyonunu yeniler, giysilerin havalandırma özellikleri tamamen korunur.

Siemens çamaşır makinelerinin outdoor programı ile kısa sürede temiz ve özelliklerini koruyan giysilere sahip olursunuz ve spor keyfinizin tadını rahatlıkla çıkarabilirsiniz.


Son damlaya kadar ölçülü su yönetimi: waterPerfect Plus

276x155_28_WM16Y840_Trommel_bunt_orangewaterPerfect Plus özelliği Siemens çamaşır makinenizin tamburuna daima yeterli miktarda su verilmesini sağlar. Bu akıllı su yönetim sisteminin gelişmiş sensörleri maksimum su verimliliğini sağlar. Sensörler, sadece kumaşın türünü anlamakla kalmaz, aynı zamanda çamaşır miktarını da algılar. Bu iki faktöre bağlı olarak, waterPerfect Plus fonksiyonu gerekli olan suyun miktarını otomatik olarak belirler. Bu sayede optimum su tüketimi ile her zaman mükemmel yıkama sonucunu elde edersiniz.


Leke çıkarma sistemi ile zorlu lekelere elveda…

276x155_wineglas_fhSiemens çamaşır makineleriyle kıyafetleriniz her yıkamadan sonra ilk aldığınız günkü gibi olurlar. Bu, bazı Siemens çamaşır makinesi modellerinde bulunan dünyanın ilk leke çıkarma sistemi ile sağlanır. Başta domates, kırmızı şarap veya çimen olmak üzere, akıllı sensör sistemi 16 farklı türe kadar inatçı lekeleri kolaylıkla giderir. Siz sadece kontrol panelindeki ekrandan leke türünü seçin. Çamaşır makineniz ayarları otomatik olarak yapacaktır. iSensoric destekli leke çıkarma sistemi ile zor lekeleri temizlemek artık çok kolay.

 

 

 


%65’e kadar daha kısa sürede mükemmel yıkama sonuçları elde edin

sensor3speedPerfect programı etkinleştirildiğinde otomatik olarak nerede zaman kazanılabileceğini tespit eder. Belirli modeller ‘akış sensörü’ ve ‘yükleme sensörü Plus’ ile çamaşır miktarını ve giysilerin kumaş türünü tespit eder. Böylece yıkama işlemi makinenin içerisindeki çamaşıra göre zamandan tasarruf edecek şekilde ayarlanır. Ek olarak makineye koyduğunuz deterjan, ‘sıcaklık sensörü’ tarafından kontrolü yapılarak, nispeten daha yüksek sıcaklıklarda daha hızlı etkinleştirilir. Bu sayede %65’e kadar daha kısa sürede kusursuz sonuçlar elde edilir.

 

 


Siemens çamaşır makineleri ile en iyi sonuçları elde edeceksiniz…

436x245_46_WM16Y840_Blende_orange_int-1Siemens çamaşır makineleri konforlu ve etkili bir çamaşır performansı sunar. Yenilikçi teknolojiler ve fonksiyonlar ile göz alıcı tasarım ve kolay kullanım Siemens ürünlerinde bir araya gelmiştir. Siemens çamaşır makineleri sahip olduğu akıllı ve sensörlü sistem sayesinde çamaşır yıkamayı çok daha kolay hale getirir. Size hayattaki güzelliklerin keyfini çıkarmanız için daha fazla zaman sağlar.

Siemens çamaşır makineleri kullanıcılarına çok fazla seçenek sunar. Her zevke hitap eden farklı modeller mevcuttur. Makinenizi seçerken sadece farklı tasarımlar ve işletim sistemleri arasında seçim yapmazsınız, aynı zamanda çamaşırınız için ihtiyacınız olan fonksiyonları da seçebilirsiniz. Giriş seviyesi bir model veya premium bir ürün seçmiş olun; Siemens çamaşır makineleri her zaman istediğiniz özellikleri üstün kaliteyle sunar. Siemens’te işlerinizi kolaylaştıracak doğru ürünü mutlaka bulursunuz.

Bursa Siemens Çamaşır Makinesi Servisi