Dışarıda hayat akıp gidiyor. Tazelik evde sizi bekliyor.

teaser_overview_frische-1Her gün taze yiyecekler tüketmeyi herkes ister ancak bazen evdeki hesap çarşıya uymaz. Gerçek tazeliğe sahip meyve ve sebzeler için şimdi tek yapmanız gereken mutfağınıza bir Siemens buzdolabı almak. Siemens buzdolabı ve derin dondurucular yiyecekleri uzun süre taze tutmayı kolaylaştıran çeşitli tazelik teknolojileriyle donatılmıştır. Dolayısıyla, yemeklerinizin tadı her zaman harika olacak. Özel sıcaklık kontrollü çekmeceler ve çok sayıda teknik yenilik sayesinde her zaman çıtır sebzeler, denizden yeni çıkmış gibi taze balık, sulu biftekler veya ferahlatıcı içecekler üç kata kadar daha uzun süre taze kalabiliyor.

 


vitaFresh ve coolBox sayesinde yiyecekleriniz daha uzun süre taze kalır

Malzemelerin taze kalması pişirme ve lezzet açısından en önemli unsurdur. Siemens buzdolabı ve derin dondurucular yiyecekleri taze tutmak için ideal koşulları sunar.

276x155_C3276_KG3xNV-Detail-coolBox_KK_stonecoolBox balık ve et saklamak için kusursuzdur. Sıcaklığı, buzdolabının iç kısmından 2 ila 3 °C daha düşük tutar. Bu da bu ayrı bölmeyi balık ve etleri saklamak için mükemmel bir yer haline getirir. Şeffaf olması içerisindekilerin kolayca görülebilmesini sağlar.

 

 

 


Meyve ve sebzeler için uzun süren tazelik: crisperBox ve hydroFresh box

276x155_D1914_KG36NA_hydrofresh_Evo_12Meyve ve sebzeler gibi hassas gıda maddeleri uzun süre taze kalabilmek için doğru sıcaklık ve neme ihtiyaç duyarlar. Siemens buzdolapları her ikisini de sağlayan özel bölmelere sahiptir.

 

 

 


276x155_D0358_KG36NA_hydrofresh_Evo_12_AShydroFresh Box meyve ve sebzeleri saklamak için idealdir. İçerideki havayı nemli tutar, böylece malzemeler iki kat daha uzun süre taze ve çıtır kalırken lezzetini, vitamin ve diğer besin değerlerini korur. Çekmecenin kapağı üzerindeki kumanda nem seviyesini ayarlamanıza olanak sağlar.

 

 

 

 


276x155_C2130_KG36EAW40_Auszuege_KK_stonecrisperBox sebze ve meyve saklamak için diğer bir ideal yerdir. crisperBox içerisinde saklanan yiyecekler için nem seviyesini çekmecenin kapağı üzerindeki kumanda ile kolayca ayarlayabilirsiniz. Böylelikle -çilek, brokoli veya marul fark etmez- her şey daha uzun süre çıtır, taze ve besleyici kalır.

 

 

 

 


Her şey görüş alanında. Her şey kontrol altında…

276x155_D3998_KGN39NXI40_auszbGlasplatte01-1Buzdolabının raflarının arka kısımlarındaki malzemeleri görememe devri kapandı. easyAccess uzatılabilir cam raflar buzdolabındaki tüm malzemelerin her daim kolaylıkla görünmesini sağlar. Çerçevesiz cam raflar şık ve dayanıklıdır. Belirli bir mesafeye kadar çekilip çıkarılabilir ve kolayca doldurulabilir. Rafları çıkartmak son derece kolaydır ve tamamen dolu olduklarında bile eğilmezler.

 

 

 

 


Kesintisiz rahatlığı deneyimleyin…

596x335_D4008_KG39NXI40_Nofrost-1Donmuş ürünlere tamam, buza hayır! Siemens noFrost teknolojisi iç duvarlarda buz ve yiyecekleriniz üzerinde buzlanma oluşumunu önler. Siemens ürünlerinde bulunan hava yönlendirme sistemi nemliliği ideal aralıkta tutarak, aşırı nemi dışarı atar. Bu sayede buz ve buzlanma asla oluşmaz. Siemens noFrost teknolojisi ile buz çözmeyi unutun…

 

 

 

 


Buraya her şey sığar: Siemens bigBox

276x155_Freezer_AHacimli yiyecekleri veya kaplarınızı yerleştirdiğinizde olduğu gibi bazen derin dondurucunuzda daha fazla alana ihtiyaç duyarsınız. Bir kuzu budunu, pizza paketlerinden bir yığını veya uzun bir konserve kutusunu artık dert etmeyin; bigBox’a sığacaktır. bigBox alışılmadık şekilde yüksektir. Bu sayede ürünleri üst üste istifleyebileceğiniz bolca alan sunar. Eğer bu alanlar size yeterli gelmezse birçok Siemens derin dondurucuda raflar ve bölmeler çıkabilir durumdadır. Raflar ve bölmeleri çıkartarak daha da fazla alan yaratabilirsiniz.

 

 

 


Maksimum enerji tasarrufu, maksimum verimlilik

276x155_SIEID991_SIE0812_F10_varioPerfect_Speed_HG_39L-lprSiemens buzdolapları ve derin dondurucular yiyeceklerinizi bozulmadan taze tutmak için gece gündüz çalışırlar ve bunu yaparken enerji tasarrufu konusunda da çok hassastırlar. Düşük tüketimli kompresörler ve yüksek verimli yalıtım gibi teknolojik yenilikler sayesinde, Siemens buzdolabı ve derin dondurucular soğutma ve dondurma işlemleri için çok çok düşük güç kullanırlar.

 

 

 


Her eve uygun bir Siemens mutlaka var…

Bursa Siemens Buzdolabı Servisi