Mümkün olan en kısa zamanda temiz bulaşıklar için varioSpeed Plus ve varioSpeed içeren Siemens bulaşık makineleri.

276x155_Blende_SN56V596EU_turboSpeed_V02Yıkama süresini %66‘ya kadar kısaltır: *VarioSpeed Plus.

Bulaşıkları çabuk yıkamak istiyorsanız uygun programı seçin ve varioSpeed Plus tuşuna basın. Bu sayede yıkama süresini %66’ya varan oranda azaltabilir ve yeni süreyi zaman göstergesinde görebilirsiniz.

* Süre sonunda her zaman en iyi yıkama sonuçlarını elde edeceğiniz kesin: Tertemiz ve kupkuru bulaşıklar.

Çift kata kadar daha hızlı yıkama ve kurulama: varioSpeed.

varioSpeed tuşuna basarak yıkama süresini %50‘ye kadar kısaltırsınız. Kısalan süre hemen kalan süre göstergesinde gösterilir. Sonuç: En kısa sürede bulaşıklarınız mükemmel şekilde temizlenir ve kurutulur.


Esnek sepetler. Maksimum boş alan.

596x335_h_E9867_VarioFlex_Pro_Basket_System_3_Koerbe_Raus (1)Tabaklar, tencereler, kupalar veya uzun kadehler gibi her türlü bulaşığınız varioFlex ve varioFlexPlus sepetleri içeren Siemens bulaşık makinelerinde çabucak yerini bulur. Üste çevrilebilen kullanışlı dişler bulaşıkları korumanıza yardımcı olur.İstediğiniz şekilde katlanabilen ve ayrılabilen seviyeler sayesinde küçük mutfak gereçleri için ilave alan yaratılır ve aynı zamanda bu alan uzun bardaklar için de kullanılabilir.

Ve birçok bardak için alana ihtiyacınız olduğunda, varioFlex Plus sepetler bardakları alt sepete iki sıra halinde doldurmanıza bile olanak sağlar – bardak rafı sayesinde oldukça rahat ve güvenli.


Çatal-bıçak takımı ve kahve fincanları için ekstra alan.

276x155_SIE1103_LiteraturSolo_39L_bgr_stoneYeni varioDrawer Plus sadece bulaşık makinesini doldurmayı daha esnek hale getirmez. Ayarlanabilir yükseklikli yan kısımlar ve orta bölümün ön kısmındaki taşınabilir çevirmeli dişler ile geniş saplı bıçaklar, kepçeler, çay fincanları ve küçük kahve kupaları için alan sağlar.

Siemens varioDrawer bulaşık makinenizde daha da fazla alan ve daha iyi bir görünüm sağlar. Bu ilave dolum düzeyi kolayca çekilip çıkarılabilir ve sadece çatal-bıçak takımlarınız için değil, aynı zamanda kepçeler gibi büyük mutfak gereçleriniz için hatta kahve fincanları gibi küçük bulaşıklar için bile bolca alan sağlar. Ve artık alt sepette bir çatal-bıçak takımı gözüne ihtiyacınız olmadığından, burada tabaklar, tencereler ve tavalar gibi büyük bulaşıklar için daha da fazla alana sahip olursunuz.


Bulaşıkların temizlendiğini anlamak çok kolay: Infolight

Infolight_276x155Bulaşık makinelerimiz çok sessiz olduğu için bazen yıkama işleminin bittiğini anlamak zorlaşabilir. İşte bu yüzden artık bazı modellerimizde yeni bir ışık sistemi var. Bu sistemde, bulaşıklarınız yıkanırken mutfağınızın zeminine mavi bir ışık yansıyor ve mavi ışık yıkama tamamlandığında sönüyor. Biz buna infoLight diyoruz, siz Siemens‘ten yepyeni bir kolaylık diyebilirsiniz.


Özel iç ışıklandırma: emotionLight

276x155_speedMatic45_Literatur_emotionLightSiemens’e ait yeni ışık tasarımı emotionLight, kapı kenarına yerleştirilmiş 2 adet led aydınlatıcısıyla bulaşık makinenizin içini ve bulaşıklarınızı etkileyici bir mavi ışıkla aydınlatır. Işık, bulaşık makinenizin kapağını açtığınızda otomatik olarak devreye girer, kapattığınızda ise aynı şekilde devreden çıkar. Işıklar bulaşık makinenizin ömrü süresince dayanır.

 


Çok hafiftir çok yük alır: Tamamen dışa çekilebilir rackMatic

436_245_dishwashers_freestanding_1Sepetin üst kısmında özel ekipmanlar bulunur. Bunlara basıldığında üst sepetin yüksekliği 3 kademede yarlanabilir. Bu işlev büyük tencerelerde veya tabaklarda bile dizme ve çıkarmada kolaylık sağlar.


Parlak fikirler, parlak sonuçlar. Siemens bulaşık makineleri.

276x155_B2371_SN56T591EU--Ger-teaufnahme-frontal--leicht_geoeffnet_bgr_stoneBulaşıklarınızın en uygun biçimde temizlenmiş ve kurutulmuş olmasının mükemmelliğini deneyimleyin. Siemens size çeşitli göz alıcı bulaşık makineleri sunar. Yenilikçi teknolojiler ve fonksiyonlar ile birlikte en yüksek performans, konfor ve enerji verimliliği taleplerini karşılarlar. Aynı zamanda, Siemens bulaşık makineleri etkileyici bir şekilde iyi görünürler. Modern tasarımları, yüksek kaliteli malzemeleri ve öncü işletim sistemi ile mutfağınızda öne çıkarlar.

Bursa Siemens Bulaşık Makinesi Servisi