Sağlıklı pişirme kolaylaştı.

596x335_Dampfgaren_3840_2160_TeaserSiemens buharlı fırınları ve pişiricileriyle nazikçe ve doğal bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Sıcak buhar ile pişirme, yiyeceklerin lezzet, vitamin ve minerallerini ve görünümlerini korumasına olanak sağlar.

Çok da kullanışlıdır – doğru beslenmek isteyen fakat pişirmek için fazla zamanı olmayan kişiler önceden hazırlanmış yemekleri Siemens buharlı fırınlarla ve buharlı pişiricilerle kolayca tazeleyebilirler. Sebzeler buharla çabucak ısınırken, çıtır ve lezzetli kalırlar.

Siemens buharlı fırınlar ve pişiriciler uzun dolaplar için ankastre üniteler olarak temin edilebilir ve mutfağınıza tam uyum sağlarlar. Net çizgileri ve kaliteli malzemeleri aynı zamanda hoşnut edici bir görsellik sunar.


Menteşeli Panel

596x335_477931_HN678G4S6Özellikle nazik hazırlıklar için basit kullanım.

Nasıl çalışır

iQ700 ürünlerde su haznesi tablanın arkasındadır. Şu basit adımlarla doldurulabilir.

  • Adım 1: 1 litrelik metal kabı musluktan doldurun.
  • Adım 2: Tuşa basın. Tabla menteşeleri üzerinde açılacak ve doldurulmuş metal kabı fırının içine koyabileceksiniz.
  • Adım 3: Tablanın eski yerine oturması için tuşa tekrar basın. Şimdi sadece kullanmak istediğiniz fonksiyonu seçin. Fırın istenildiğinde buhar yapmaya başlayabilir.

Ön yüklenmiş ayarlar birçok yemek için en iyi sonuçları sağlar: cookControl Plus.

596x335_MCSA00814932_454322_HS658GXS6_PGA2Yapacağınız yemeği seçin ve ağırlığı girin. cookControl Plus fonksiyonu hemen mükemmel hazırlanışı garanti eden kişisel ayar önerileri sağlar. cookControl Plus tarafından kapsanan birçok yemeğin tamamı için eksiksiz biçimde lezzetli yemekler elde edersiniz.


596x335_HN678G4S6-BratenthermometerLezzetli yemekler. Az zahmet.

Karmaşık bir kızartma için zaman yok mu? Sorun değil. Siemens tarifi tam da buharlı pişiriciler ve buharlı fırınlarının içine yerleştirmiştir. Elektronik cookControl otomatik kızartma özelliği, et, balık ve sebzelerin profesyonel olarak hazırlanması için programlar sunar: buharlı pişiricilerde 40 ve buharlı fırınlarda 70 kadar program. Yeni başlayanlar bile harika bir kızartma pişirebilir – sadece istenilen programı seçin, ağırlık ve orta ve az pişmiş gibi seçimlerinizi girin, fırını ayarlayın ve devam. cookControl karmaşık yemekleri bile çabucak ve kolayca yapmanıza olanak verir. Kendi kendinizi şaşırtacaksınız – ve misafirlerinizi.


Kullanımı rahat. lightControl sayesinde.

276x155_SIE1204_HB24D552_Dampfgaren_Blende_frontal_39LSiemens buharlı fırınlarının ve pişiricilerinin tüm fonksiyonları kontrol etmesi kolay ve nettir. Sadece lightControl paneldeki açma/kapama düğmesine basın ve dijital göstergedeki mavi düğme aydınlatması ve beyaz bar, hangi fonksiyonların etkin durumda olduğunu gösterecektir. Her zaman her şey kontrolünüz altındadır.

TFT renkli ekranlı lightControl kumanda paneli her şeyi daha net hale getirir. Bu düz metin ekranı mükemmel kontrastı ve yüksek çözünürlüğüyle, her açıdan göze çarpan okunaklılık sağlar. Daha fazla kolaylık için açık ve kolayca anlaşılır animasyonlar size tüm fonksiyonlara dair hızlı ve sezgisel kavrama sağlar.


Sağlıklı yemek pişirme. Kolay hale geldi.

596x335_Motiv_06_Var_02_Q_v070Siemens buharlı fırınları ve pişiricileriyle nazikçe ve doğal bir şekilde yemek pişirebilirsiniz. Sıcak buhar pişirilecek yiyeceklerdeki lezzeti, vitamin ve mineralleri korur, yiyecekler doğal görünümünde kalır.

Aynı zamanda çok da kullanışlıdır, çünkü eğer zamanınız yoksa ve yine de doğru yemeği yemek istiyorsanız, Siemens buharlı pişiricileri ve fırınları önceden hazırlanmış yiyecekleri ısıtmayı kolay hale getirir. Buhar, sebzelerinizi çabucak ısıtırken, onları çıtır ve lezzetli bırakır.

Siemens buharlı pişiriciler ve fırınlar boy dolapları için ankastre beyaz eşya ürünleri olarak mevcuttur ve mutfağınıza hoş bir şekilde uygundur. Net çizgileri ve kaliteli malzemesi özel bir tasarımı ifade eder.

 

Bursa Siemens Buharlı Fırın Servisi