Kusursuz mutfak için activeClean®

596x335_HN678G4S6_activeClean_Var03_ENArtık yemekleriniz daha da keyifli olacak. activeClean® sayesinde fırın temizleme derdi ortadan kalkıyor. Sadece tek bir tuşa basın ve fırın kendi kendini temizlesin. Piroliz olarak bilinen bu işlemde, fırın içerisindeki yiyecek kalıntılarının küle dönüşmesini sağlayacak kadar yüksek bir sıcaklığa kadar ısıtılır. Bu işlem sonrasında fırını basitçe silerek temizlemek yeterlidir. Piroliz, fırının iç tarafını – prolize dayanıklı yeni raflar ve raylar dahil – temizlemek için sadece en etkin yol değil, aynı zamanda en rahatıdır. activeClean® özelliği bunu mümkün kılar.


Halojen ve LED aydınlatmalar ile yemeklerinizi daha rahat kontrol edin.

596x335_MCIM00837735_Motiv_11_Var_03_Q_v086Farklı Siemens fırın modelleri farklı aydınlatma çeşitlerine sahiptir. Standart halojenden çok seviyeli LED iç mekan aydınlatmasına kadar farklı seçenekler yemeklerinizi çok daha rahat görüntülemenizi sağlar.

 

 

 


cookControl Plus: Bırakın ayarları fırınınız yapsın.

596x335_MCSA00814932_454322_HS658GXS6_PGA2Bir profesyonel gibi başarılı yemekler pişirmek çoğu zaman zordur. Siemens’in yenilikçi teknolojilerinden biri olan cookControl Plus bu zorluğu ortadan kaldırıyor.

Fırın veya ocağınızdaki cookControl Plus fonksiyonu yemeklerinizin kusursuzca hazırlanması için size ayarlar önerir. Yapmanız gereken tek şey yapacağınız yemeği seçmek ve yemeğin ağırlığını girmek. Gerisini fırın ya da ocağınız halledecektir.

cookControl Plus yemeklerde daima en iyi sonucu almanızı sağlar.


Bir fırın, birçok fonksiyon.

596x335_HN678G4S6_activeClean_Var03_ENSiemens pulseSteam fonksiyonu ve mikrodalgalı ankastre fırınlar ile artık mükemmel yemekler pişirmek daha da kolay. pulseSteam fonksiyonu, hali hazırda kullanımda olan ısıtma işlevine düzenli bir şekilde buhar ekleyerek çalışır. Nem yiyeceklerin içten güzel ve sulu, dıştansa çıtır çıtır pişmesini sağlar.

Siemens mikrodalgalı ankastre fırınlar ile yiyecekleri fırında çabucak pişirmek, buzlarını çözmek veya ısıtmak son derece kolaydır. Artık mutfağınızda daha fazla alana ve yemek pişirirken daha fazla özgürlüğe sahipsiniz, çünkü ayrı bir mikrodalgaya ihtiyacınız yok.

 


596x335_S-48_c-Portal_retHızlı ön ısıtmalı Siemens fırınlar ile anında doğru sıcaklık.

Artık fırınınızın istediğiniz ısıya gelmesi için beklemek yok. İhtiyacınız olduğunda hızlı ön ısıtma özelliğini kullanın, uzun beklemelerden kurtulun.

Hızlı ön ısıtmalı Siemens fırınlar birden fazla ısıtıcı parçayı aynı anda etkinleştirerek istenilen sıcaklığa çok çabuk ulaşır. Lezzetli pizzaları, nefis pastaları daha çabuk yapmanızı sağlar…


Siemens fırınlarla etkin enerji tasarrufu.

596x335_C5550_Literaturmotiv_EinbauArbeitsplatteDoğal kaynakların sürdürülebilir ve bilinçli kullanımı Siemens için en önemli konulardan biridir. Siemens yıllardır sürdürdüğü çalışmalarla fırınlarının enerji tüketimini azaltmış ve enerji verimliliğine yeni standartlar getirmiştir. Örneğin Siemens, aynı rafta fırınlama ve kızartma yaparken enerjiden tasarruf etmek için özel sıcaklık kontrol teknolojisi eco convection’ı geliştirmiştir.

Siemens’in yeni nesil enerji verimli fırınları ile performans ve rahatlıktan ödün vermeden doğayı korumaya katkıda bulunabilirsiniz.


Yeniliğe dokunun: TFT Touchdisplay Plus

596x335_iq700_tft_display_plusSiemens’in geliştirdiği TFT Touchdisplay Plus teknolojisi, kullanıcı dostu menüsü ve dokunmatik navigasyon özelliği ile fırınınızı kullanmayı çocuk oyuncağı haline getirir. TFT Touchdisplay Plus, iQ700 fırınınızın menüsündeki seçeneklere ulaşırken size rehberlik eder. Dilerseniz TFT Touchdisplay Plus ile fırınınızı veya ocağınızı pişirme alışkanlıklarınıza uygun şekilde ayarlayabilirsiniz.


Daha hızlı, daha lezzetli: varioSpeed ve coolStart

596x335_HN678G4S6_Beleuchtung-C---LED-LichtSiemens’in geliştirdiği varioSpeed ve coolStart teknolojileri ile yüzde yüz lezzete ulaşırken yüzde elliye kadar zamandan tasarruf edebilirsiniz. Tek bir tuşa basarak yemeğinizi iki kat daha hızlı pişirebilirsiniz. Entegre mikrodalga buz çözme ve ısıtmadan fazlasını yapar; seçilmiş olan ısı tipine mikrodalga ısısını ekleyerek yemeklerinizin hazırlama süresini kısaltır. Üstelik tüm bu işlemleri yaparken yemeğin lezzetinden de taviz vermez. coolStart fonksiyonu ön ısıtma gereğini ortadan kaldırarak donmuş yiyeceklerin pişirilmesini de hızlandırır. Bu sayede zaman ve enerjiden tasarruf edilir.

 


İdeal mutfak yardımcınız; cookControl elektronik kızartma sistemi içeren Siemens fırınlar.

596x335_SIE1111_EFH_HE78BD571_geschlossen_Huhn_ohne_Logo_39L_s8_9Birçok zahmete katlanmadan bir profesyonel edasıyla yemek pişirmek mi? Yenilikçi teknoloji sayesinde yapabilirsiniz; çünkü Siemens, cookControl ile fırınınızın tam içine bir yemek kitabı yerleştirmiştir.

Elektronik otomatik kızartma, et ve balığın kusursuz bir şekilde pişirilmesi için 70 kadar program sunar. Sadece programı seçin, normal ve az pişmiş gibi seçimlerinizle birlikte pişirilecek yiyeceklerin ağırlığını girin. Tüm bu zaman boyunca başında beklemenize gerek kalmadan, fırın onları kusursuz bir şekilde pişirecektir. Peki basit olabilecek iken neden karmaşık hale getiresiniz? Siemens yemek pişirme ve fırınlamayı şaşırtıcı bir şekilde kolay ve rahat hale getiren akıllı, son teknoloji çözümler sunar.


Tüm fonksiyonları tek bir ekrandan kontrol edin

596x335_SIE1111_EFH_HE78BD571_geschlossen_Huhn_ohne_Logo_39LSiemens fırın, ocak veya fırınlı ocaklarda bulunan lightControl paneli ürününüzü rahatlıkla kontrol edebilmenizi sağlar. Sadece açma/kapama düğmesine basın ve tüm fonksiyonları kolayca kontrol edin. Mavi ışıklı düğmeler ve dijital göstergedeki beyaz bar hangi fonksiyonların etkin durumda olduğunu gösterir.

TFT renkli ekranlı lightControl kumanda paneli net görüntüler sunar. Bu düz metin ekranı yüksek kontrast ve çözünürlük değerleriyle her açıdan rahatlıkla okunan görüntüler sunar. Metinlere ek olarak konumlandırılan kolay anlaşılır animasyonlar özellikleri daha da anlaşılır kılar.

Siemens ile gelecek mutfağınıza geliyor.


Özel ecoClean kaplama ile çok daha az fırın temizliği

276x155_S1F08N101403ecoClean özelliğine sahip Siemens fırınlar çok akıllıdır. Kiri sökmek ve kokuları oluşur oluşmaz gidermek için nanoteknoloji kullanır. Minik seramik kürelerinden oluşan mikro incelikte kurutma kâğıdı işlevi görür, yağı ve diğer kirleri emer. Kızartma, ızgara veya fırınlamanın ilk anından itibaren devreye girer ve kirleri emer.

ecoClean, ürününüzün ömrü boyunca, her seferinde kendini yeniler. Üstelik bu özel kaplama birçok Siemens fırın modeline sonradan da uygulanabilir. Aşındırıcı fırın spreyleri mi daha fazla rahatlık mı? Karar sizin.


Sağlıklı yemek pişirme buharla çok daha kolay

596x335_477931_HN678G4S6Buharla pişirin, sıcak havayla fırınlayın ve kızartın, dilerseniz her ikisini de yapın. Siemens buharlı fırınlar yemek pişirirken besin öğelerini korumanıza yardımcı olur. Yağsız yemek pişirmeyi kolaylaştırır, sebze ve etler gerçek lezzetlerini korur ve son derece kolay sindirilebilir hale gelir.

Buharda pişirme ile vitamin ve mineraller neredeyse tamamen muhafaza edilir. Pişirilecek yiyecekleri dört taraftan saran su buharı, onları çabucak pişirir. Üstelik pişirirken yiyeceklerin besin değerlerini de korur.


Siemens ile profesyonel aşçılara taş çıkartın.

596x335_Standherde_3840_2160_TeaserBir Siemens solo ocak, mutfağınıza pratik fonksiyonları ve şık tasarımıyla değer katacaktır. Sahip olduğu teknoloji ve özel programlar sayesinde işiniz çok daha kolay hale gelir. Kontrol elemanları ile ihtiyacınız olan seçimleri yaparsınız; sonrasını ürünler kendi başlarına hallederler. Yapılması en zor yemekler bile Siemens ile kısa sürede kusursuz bir şekilde hazır olacaktır.

 

Bursa Siemens Ankastre Fırın Servisi